top of page

Klub nastavlja sa redovnim online sastancima

Klub nastavlja sa redovnim online sastancima kojima se svi radujemo jer smo podrška jedni drugima - kao prijatelji, kao poslovni partneri i savjetnici.

Razmjenjujući iskustva i ideje sastanak napuštamo bogatijeg srca i uma.

Presrećni smo što možemo da objavimo da se naš cijenjeni dugogodišnji član klub dr Joco Ivović izborio uspješno sa koronom. Podijelio je večeras sa nama svoje iskustvo i preporuke. Ponosni smo na naše članove Mihaila i Jovana jer kao pravi Rotarijanci dijeljeći iskreno najintimnija iskustva pomažu drugima u sličnoj situaciji i u teškim iskušenjima. Svim našim Baranima i svim ostalim građanima Crne Gore koji su oboljeli od virusa, poručujemo da budu snažni, smireni i da u svojoj duši pronađu šta im je najvažnije i da se za to bore. #rotary #rotaryinternational #rotarycrnagora #rotarydistrict2483 #rotarymontenegro #rotary
0 comments
bottom of page