top of page

ZAPISNIK s redovnog sastanka RC Bar koji je održan u hotelu Princess 11.07.2019. godine sa početkom


Predsjednik je informisao članove o radu i dešavanjima drugih klubova Crne Gore:

– RC Pljevlja uputio je poziv svim CG klubovima da im se pridruže na raftingu Tarom i na džip turi „Prsten oko Durmitora“;

– RC Kotor je uputio poziv svim CG klubovima da im se pridruže na dešavanju Boka Cruise 02. avgusta. Donacija prikupljena ovom prilikom iskoristiće se za kupovinu psa vodiča za potrebe korisnika Centra mladih sa hendikepom;

– RC Budva je uputila poziv svim CG klubovima da im se pridruže na Summer party-ju koji će se održati 17.avgusta. Nakon toga Predjsednik je uputio članove da je nakon konsultacije sa većinom članova nakon poslednjeg sastanka odlučeno da se Statut i Pravilnik razmatraju na sledećem sastanku Upravnog odbora. Nakon sastanka UO svi članovi će biti obavješteni o izglasanim novinama, promjenama i dopunama oba dokumenta i kada počinju da se primjenjuju.

Predsjednik je potom obavjestio sve prisutne da je potrebno ažurirati i oživjeti kako sajt kluba tako i profile kluba na Instagramu i Facebook-u. Istakao je da Rotary klub ima dovoljno dešavanja i akcija sa kojima je potrebno upoznati javnost i da istu treba redovno obavještavati o aktivnostima kluba, kako bi se podigla svijest građana i crnogorske javnosti o značajnom doprinosu kluba zajednici grada Bara kao i ostvarivanju rotarijanske misije boljeg svijeta. Gost spiker: Zoran Davidovac, član Rotaract Zrenjanin.

Zoran Davidovac je predstavio sebe članovima i izrazio je želju da postane član našeg kluba i da nastavi rotarijansku

S postovanjem, Rotary klub Bar

0 comments
bottom of page