top of page

Naš klub je na sinoćnom redovnom online sastanku imao čast da ugostig-đu Branku Ćalasan, psihoterap

Naš klub je na sinoćnom redovnom online sastanku imao čast da ugosti g-đu Branku Ćalasan, psihoterapeuta.

Razgovarali smo na temu uticaja pandemije na mentalno zdravlje.

Koje starosne dobi kako podnose? Kako će pandemija uticati na tinejdžere? Kako pomoći oboljelima od Covida 19 koji su ujedno i nezaposleni da se izbore za održanje mentalnog zdravlja? Tjeskoba - razlika između normalnog pojavljivanja i parališuće tjeskobe. Kome se mogu obratiti oni kojima je potrebna pomoć? Kako će održavanje socijalne distance koje usvajamo sada uticati na naše socijalno ponašanje nakon pandemije? #rotary #rotaryinternational #rotarycrnagora #rotarymontenegro #rotarydistrict2483 #rotarymeeting @ Bar, Montenegro0 comments
bottom of page