top of page

Rotary connects people.

Rotary connects people.

Na inicijativu RC Bar održan je međunarodni online sastanak na temu: - Covid 19 – iskustva klubova i lično iskustvo.

Predsjednik Elvir Kalamperović je otvorio sastanak i pozdravio sve sestre i braće Rotarijance koji su se okupili večeras i potvrdili da Rotari spaja ljude i kulture. Ponosan što je RC Bar domaćin jednog ovakvog sastanka. Sastanku je prisustvovalo oko 100 članova iz 24 Rotary kluba sa sve četiri strane svijeta. Ugostili smo brojne klubove i njihove predsjednike i članove, koji su predstavili svoje zemlje i svoje klubove kao i njihove akcije pomoći svojim zajednicama da se izbore sa pandemijom. Svoje zemlje, distrikte i klubove predstavili su svi gosti. Naš Distrikt 2483 i RC Bar predstavio je na engleskom Budući Predsjednik RC Bar – Goran Đurović. Crnu Goru i grad Bar predstavio je član RC Bar Stevan Milošević. Gost spiker bio je Mihailo Vukić – član RC Bar koji je govorio o svojoj uspješnoj borbi sa virusom Covid 19. Mihailo je odgovarao na pitanja gostiju, kojima je puno značilo da ga čuju, da ih ohrabri u borbi i da pomognu, poučeni njegovim iskustvom, svojim zajednicama. Za svo vrijeme sastanka stizale su poruke zahvalnice našem klubu, čestitke na organizaciji i vođenju sastanka. Tema je značila svima puno i svi članovi RC Bar su ponosni na organizaciju i pozitivnu poruku i energiju koju smo podijelili sa ostalima. Na kraju sastanka podignute su čaše i predstavnici zemalja su naizmjenično uputili jedni drugima zdravice koje su bile ispunjene pozitivnim porukama, porukama podrške i motivacije. Predsjednik RC Bar zatvorio je sastanak riječima da je našem klubu ovaj sastanak puno značio, posebno jer dolazimo iz jedne male zemlje, još više iz malog kluba koji broji za sad 23 člana. Ovaj sastanak će našem klubu i lično svim članovima RC Bar ostati u srcu i sjećanju kao poseban. Zahvalio je svima na učešću i poželio je svima da ostanu u svojim domovima, jer se samo tako možemo boriti protiv virusa. Poželio je svima dobro zdravlje i sreću. #rotary #rotaryinternational #rotarypower #rotarymontenegro #rotarycrnagora #rotarydistrict2483 #rotarybar @ Bar, Montenegro0 comments
bottom of page